Ev taşımanın stresi günler öncesinden başlamaktadır. Eşyaların nasıl paketleneceği, hangi malzemelerin kullanılacağı, eşyaların taşınması için uygun araç temini gibi birçok konu taşınma stresini beraberinde getirmektedir. Özellikle de bir şehirden başka bir şehre taşınma söz konusu ise bu stres iki katına…

Ev taşımanın stresi günler öncesinden başlamaktadır. Eşyaların nasıl paketleneceği, hangi malzemelerin kullanılacağı, eşyaların taşınması için uygun araç temini gibi birçok konu taşınma stresini beraberinde getirmektedir. Özellikle de bir şehirden başka bir şehre taşınma söz konusu ise bu stres iki katına çıkmaktadır. Eğer siz de şehirler arası taşınma işlerinin stresi ile uğraşmaktaysanız firmamız ile iletişime geçerek üzerinizdeki yükten kurtulabilirsiniz. İstanbul Antalya arası ev taşıma stresi yaşayanların maliyetsiz ve sorunsuzca yeni adreslerine taşınmaları için kaliteli ve profesyonel hizmetlerimizi uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Kilercioğlu Nakliyat firmamız tarafından sunulan avantajlar şunlardır;

-     Ücretsiz eksper hizmeti

-     Eşyaların uygun  malzemeler ile paketlenmesi

-     Büyük eşya ve mobilyaların de-montaj işlemleri

-     Eşyaların herhangi bir olası risk ya da kaza gibi durumlara karşı sigortalanması

-     Yeni adresinizde eşyaların montajı

-     Eşyalarınızın sizin istediğiniz yerlere yerleştirilmesi

İstanbul Antalya arası ev taşıma işlemlerinde firmamız şehirler arası taşıma uygun araç filosu ile eşyalarınızı kısa sürede yeni adresinize ulaştırmaktadır. Taşıma sırasında oluşabilecek herhangi bir risk ya da kaza faktörüne karşı eşyalarınızın sigorta kapsamında tutulması sizin en büyük güvencenizdir. Normal şartlarda taşıma sırasında sizin yaratacağınız büyük bir hasar giderilemezken, firmamız tarafından oluşabilecek herhangi bir hata telafi edilmek zorundadır.

Firmamız eşyalarınızı paketleme sırasında sıfır ve hijyenik malzemeler kullanarak eşyalarınıza sizin gösterdiğiniz özen ve hassasiyetten fazlasını göstermektedir. Kırılacak eşyalar için özel ürünlerin tercih edilmesi ve büyük mobilyaların de-monte edilerek yeni adresinize taşınması eşyaların çizilme ve kırılma riskini en aza indirmektedir. Firmamız tarafından sunulan tüm kaliteli ve profesyonel hizmetlerin oldukça uygun fiyat düzeylerinde sağlanması da sektördeki farkımızı ortaya koymaktadır.

Her şeyi sizin adınıza düşünen ve şehirler arası taşımacılık prosedürlerine uygun hizmet sunan bir firma arıyorsanız bizimle irtibata geçerek doğru adımı atabilirsiniz. İstanbul Antalya arası ev taşıma işlerinizde kendinizi yormadan yeni evinizde kahvenizi yudumlamanın keyfini yaşamak isterseniz en güvenilir nakliyat firması olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat koşullarından yararlanmak için tek yapmanız gereken müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmek.

İstanbul Antalya Arası Ev Taşıma 3.57/5 (71.43%) 14 votes

×

Yorumlar kapalı.