Ümraniye Evden Eve Nakliyat Firmamız 1983 yılında İstanbul Maltepe’de kurulmuş, zamanla İstanbul ve Antalya illerinde şubeler açarak alanın en iyisi olmak için çalışmaya başlamıştır. 2000′li yılların başında modern nakliyat sistemini benimseyerek kaliteli hizmet için kusursuz çalışmayı hedeflemiştir. Firmamızın prensiplerinden biri…

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Firmamız 1983 yılında İstanbul Maltepe’de kurulmuş, zamanla İstanbul ve Antalya illerinde şubeler açarak alanın en iyisi olmak için çalışmaya başlamıştır. 2000′li yılların başında modern nakliyat sistemini benimseyerek kaliteli hizmet için kusursuz çalışmayı hedeflemiştir. Firmamızın prensiplerinden biri olan “en iyisini hedefle” sloganıyla çalışmayı ilke edinmiş inşaat,  emlak , gayrimenkul, muhasebe , turizm ve lojistik alanını da etkilemiş ve bu alanların gelişmesine de fayda da bulunmuştur. Nakliye sisteminin hızla gelişmesi ile firmamız sürekli kendini güncellemiş ve daima en iyisini hedeflemiştir. Ümraniye Evden Eve Nakliyat  işlemlerinde dikkat edilecek konular hakkında müşterilerimizin bilgi sahibi olması, alacakları hizmetin ne kalitede olduğunu kıyaslaması için gerekli bir bilgi olduğundan, firmamız tarafından yapılan nakliye işlemlerinde, süreci başından sonuna kadar hangi standartlarda yaptığımıza değineceğiz.

Ümraniye Evden Eve Nakliye

      Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmetinde öncelikle profesyonel hizmet anlayışının gereği olan, ekip çalışmasının ilk ayağı, evin taşınılacağı yerde başlar ve gerekli ön etüt çalışmaları yapılır. Bu çalışmanın amacı, taşınacak eşyaların büyüklüğünü, adedini ve ne şekilde muhafaza edilerek, hangi araçlarla taşınacağını belirlemek için yapılır. Bu belirlendikten sonra müşterinin istediği doğrultusunda zaman belirlenir ve belirlenen zamanda, gerekli ambalajlama işi yapılmak üzere, eşyalar paketlenir. Bu ambalajlama işlemi, eşyanın hiç bir şekilde hasar ve çizik almayacağı ayrıca deforme olmayacağı şekilde yapılarak, araca yüklenir. En ufak ayrıntılar dahi hesaba katıldıktan sonra olası kaza durumları için tüm bu işlemler öncesi eşyalarınız sigorta kapsamına alınır. Bu hem eşyalarınızın güvenliği, hem de memnuniyetiniz için olması gereken bir prosedür olduğunu unutmayın. Evden Eve Nakliyat sektörünün öncü markalarından olan firmamız 1984′ten günümüze sınırsız hizmet vererek Türkiye ekonomisine katkılar sağlamaktadır. Tecrübeli kadromuz ve işinin ehli elemanlarımızla Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmetini sınırsız vermektedir.

    Tüm bu bilgiler doğrultusunda Ümraniye evden eve nakliyatta bölge bazlı taşıma şirketleri arasında öncü olan firmamız, müşteri memnuniyeti ve profesyonel hizmet anlayışını ayağınıza kadar getirmektedir. Nakliyat sektöründe yıllara dayanan tecrübemiz ve bilgi birikimimiz doğrultusunda en kaliteli hizmeti almanız için ter döktüğümüz bu sektörde, Ümraniye evden eve nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgilere bizi arayarak ulaşabilirsiniz. Bize iletişim menümüzden 7/24 Telefon numaralarımızdan hemde en yakın feadback ile mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

ümraniye evden eve nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat – Antalya Nakliyat 5.00/5 (100.00%) 2 votes

×

Yorumlar kapalı.